Dekoratif Raf Anahtar Teslim Mağaza | Gold Konsept

Dekoratif Raf

Kahramanmaraş Elbistan bölgesinde bulunan “Proma AVM” şirketi tarafımıza market içi dekorasyon, market dışı dekorasyon ve yerleşim planı konsepti için başvurmuştur. İlk olarak mimarlarımız tarafından AVM’nin rölövesi alınmıştır. Market içi ve market dışı olarak yetkililere üç boyutlu (3D) konsept ve dekorasyon projeleri sunulmuştur. Projelerin onaylanmasının ardından hızlı bir şekilde imalat ve inşa süreci başlamıştır.

Uygulama süreci için Gold Konsept bünyesinde inşaat ekibi, havalandırma ekibi, elektrik ekibi ve mobilya ekibi kurulmuştur. Marketin iç dekorasyonunda %70 olarak mobilya konsepti ve raf sistemi tercih edilmiştir. Şarküteri dolapları, meşrubat dolapları ve et dolapları projeye uygun özel imal edilmiş ve montajı yapılmıştır. Marketin iç inşası ve dekorasyonu tamamlandıktan sonra yerleşim planına göre raf sistemi yapılandırılmıştır.

Son olarak tabela ekibimiz firmaya özel imal edilmiş led sistemli tabela montajını yapmıştır. Ayrıca firmanın faaliyeti için tüm ihtiyaç duyulan ekipmanlar tarafımızca karşılanmış ve konumlandırılmıştır.

Market içi dekorasyon ve Market dışı dekorasyon süreci 2 ay gibi bir zaman zarfında tamamlanmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Edin >>>

https://goldkonsept.com/