Eczane Dekorasyon

https://goldkonsept.com/

Eczane Dekorasyon

İstanbul’da bulunan “Gül Eczanesi” tarafımıza iç mimarlık ve iç dekorasyon için başvurmuştur. İlk olarak boş dükkanın mimarlarımız tarafından rölövesi alınmış ve ardından firma yetkililerine iç dizayn ve dekorasyon projesi üç boyutlu (3D) olarak sunulmuştur. Eczanenin dekorasyon projesinin onaylanmasının ardından imalat ve inşa sürecine geçilmiştir.

Gold Konsept’in inşaat ekibi tecrübeli ve hızlı olduğu için hızlı bir süreç içerisinde alçıpanlar, bölmeler, tuvaletler ve havalandırmalar tamamlanmıştır. Ardından elektrik ekibimiz projeye uygun olarak hat kurulumunu tamamlamıştır.

Eczanenin iç dekorasyonunda son olarak mobilya ekibimiz firma konseptine özel imal edilen rafların kurulumunu gerçekleştirmiştir. Mobilya malzemesi olarak mdf tercih edilmiş olup, cam ve pleksi materyalleriyle dekorasyon tamamlanmıştır. Led ışık sistemi ile raf sistemi aydınlatılmıştır.

Eczanenin dış dekorasyonunda yürürlüğe uygun olarak ekibimiz tarafından tabela hazırlanmış ve montajı yapılmıştır. Eczanın anahtar teslim süresi 20 gün sürmüştür.

Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Edin >>>