Hakkımızda – Gold Konsept

Gold Konsept ailesi olarak müşterilerimize danışmanlık, tasarım, proje ve inşa hizmetleri sağlıyoruz. İşin proje aşamasını belirledikten sonra, dekorasyon ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, kreatif işler, mobilya ve ekipman montajı dahil olmak üzere anahtar teslim olarak müşterilerimize kurumsal taahhüt işlerini üstleniyoruz. Dekorasyon, iç mimari veya dış mimari projeleri anahtar teslim oluşturma, iyileştirme ve dekorasyon çalışmaları uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

2018 Yılından bu yana faaliyet sürdürdüğümüz Mimari – Mühendislik Projelendirme, Danışmanlık, İnşaat Taahhüt ve Mümessillik alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz; Müşterilerimizi, çözüm ortağı olduğumuz işletmeleri ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden ve usta ekibimizle işimizi en doğru ve hızlı şekilde yapmaktır.

Misyonumuz; yaptığımız işlerin sonucunda memnun kalan müşterilerimizdir. İhtiyaçlarına önem verdiğimiz, fikirlerini dinleyerek onlara yol gösterdiğimiz müşterilerimizi bir bir memnun ederek sektörde yükselmeyi hedefliyoruz. Onlara hızlı, işlevsel nitelikli projeler oluşturarak, uygulama süresi boyunca müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartma amacındayız.

Gold Konsept ailesi olarak geride bıraktığımız işlerin gururuyla yeni projelere umutla yola çıkıyor ve müşterilerimizin markalarını büyütmek adına üstlendiğimiz bu görevde onların heyecanına ortak oluyoruz. İç Mimari projeler, İç Mekan Dekorasyon ve Dış Mekan Dekorasyon başta olmak üzere müşterilerimizden kendi zanaatımızdan anılar biriktiriyoruz. Sizinle de Gold Konsept ailesi olarak bir anımız olmasını çok isteriz…