AVM Standları

avm stand tasarım ve imalat

AVM stand önemi ve fiyatları

AVM stand önemi ve fiyatları

Alışveriş merkezleri oldukça geniş bir yapıya sahip olduğunda, içinde büyük boş alanlar vardır. Bu alanlarda, mağaza formatında olması gerekmeyen bazı ürün ve hizmetlerin satışı, AVM standı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Örneğin, dev bir mağaza kiralamak yerine, bir mücevher satıcısı bir stand oluşturabilir ve ürünlerini tüketiciye teslim edebilir. Böyle bir içecek satıcısı ürünlerini bu şekilde satabilir. Ek olarak, örneğin; Gelişmekte olan bir alışveriş merkezinde özel bir tanıtım için bir stand kurabiliriz.

Ülkemizde ve tüm dünyada iç ve dış AVM standları özellikle son yıllarda büyük bir talep görmeye başlamış ve sayıları giderek artmaktadır. Alışveriş merkezleri sadece kapalı mağaza yapıları değil aynı zamanda harici mağazalarda da, birçok firma ürün sergiler ve satıyor. Bu bağlamda, AVM standları müşterilerin dikkatini çekmek için büyük önem taşıyor.

AVM standları, alıcıya sunulacak veya alıcıya sunulacak malların satışa hazır olduğu standlardır. Bu standlar, satılan ürün konseptine uygun olarak tasarlanmalı ve üretilmelidir. Başarılı ve verimli bir tasarıma sahip bir standın her zaman satışlarda artış anlamına geldiğinin bilincinde olan Gold Konsept, müşterilerine alışveriş merkezi standları açısından en uygun çözümleri sunmaktadır.

AVM Standı’nın Önemi

AVM standları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tanıtılacak veya satılacak ürün, bu işte yer alan şirketin kurumsal kimliği, verilen hizmetlerin kalitesi ve alışveriş merkezinin yeri gibi detaylar, standların tasarlanma ve üretilme şeklini doğrudan etkiler. Şirketimizin ürün yelpazesi, tüketici taleplerine göre standart modeller ve özel tasarımlar içermektedir.

Her ne kadar AVM standlarını alışveriş merkezinin yerleşim bölgesine göre tasarlasalar da, ortak standartlara sahiptirler. Genel olarak kare bir yapıya sahip standlar, dört taraftan da kapatılabilecek küçük dükkanlardır. Bu yapıların inşası sırasında, ileri teknolojiler ve nitelikli malzemeler kullanılarak etkili sonuçlar elde edilebilir.

AVM Stand Fiyatları

Alışveriş merkezlerinde kullanım için desteklerin geniş bir fiyat yelpazesi vardır. Çünkü alışveriş merkezlerini ziyaret ettiğinizde birkaç metrekarelik stand ve büyük ebatlı alışveriş merkezleri olduğunu göreceksiniz. Ek olarak, standlar farklı malzemelerden yapılabilir. Tüm bu parametreler doğrudan maliyetini etkiler. Bu kurallar, satın aldığınız kabinin doğrudan satışlarınızı etkilemesini sağlar. Kalifiye ve görsel olarak yetersiz olan standların müşteri algısını kontrol edemediğini ve kalitesiz malzemelerden yapılması nedeniyle standların dayanıksız olabileceğini unutmayın.

Projelerimizi İnceleyin