Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Özenle tasarlanmış ve uygulanmış mekanlar, kullanıcı deneyimini geliştiren en önemli unsurlardan biridir. Gold Konsept, özgün tasarımı ve her mekana uygun çeşitli konsept uygulamaları ile müşterilerinin her zaman rahat ve huzurlu hissetmeleri için çalışmaktadır.

Genç ve dinamik bakış açısı sayesinde mimarlık sektöründe gelişmeyi ve yükselmeyi başaran Gold Konsept, mekanınızı değil hayatınızı tasarlar. Detayları ve işçiliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Özgün fikirlerin ışığında yaşam alanınızı yenilemek, konforlu ve huzurlu bir sosyal alan yaratmak adına her zaman hızlı ve değişen yeni tasarım trendlerini takip eden Gold Konsept, başarı çizgisini daima yukarılarda tutmaktadır.

Gold Konsept Mimarlık olarak her detayı titizlikle işleyerek yaşam alanlarınıza yeni bir kişilik katmak için çalışıyoruz. Deneyimli iç mimar kadromuzla hayallerinizi mimari tasarımlara dönüştürüyoruz.

Başlıca Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

thumb

Mimari Tasarım Projelendirme

Mimari Tasarım mekanların, eşyaların ve bitkilerin vs... işlevsel algısına dayanarak çizilmesi tasarlanmasıdır.

Devamını Oku
thumb

Üretim & Uygulama

Gold Konsept olarak yıllardır üretime önem vererek iş faaliyetlerimizi geliştirdik. Bir Aile gibi olan tecrübeli ve oturmuş bir ekibimizle üretim iş faaliyetlerimizi

Devamını Oku
thumb

Denetim & Danışmanlık

Gold Konsept bir çok projeyi anahtar teslim ya da tasarımsal olarak teslim etmiştir. Denetim danışmanlıkta mekanın veya ürünün üretilirken hatasız ve uzun

Devamını Oku