Mimarlık | AVM Stand | Dükkan Tasarım

Gold Konsept olarak, Mimari Tasarım, Üretim & Uygulama ve Denetim & Danışmanlık hizmetlerimizle sektörünüzde öncü olmanızı sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ve yenilikçi bakış açımızla, projelerinizi hayallerinizin ötesine taşıyor, her detayı titizlikle işleyerek kusursuz sonuçlar elde ediyoruz.

Mimari Tasarım Projelendirme

Mekanlarınızı estetik ve işlevsellik açısından en iyi şekilde tasarlıyoruz. Her projeyi 3 boyutlu sunumlarla detaylandırarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ekibimizle, özgün ve etkileyici mekanlar yaratıyoruz.

Üretim & Uygulama

Projelerinizi en kaliteli malzemeler ve uzman işçilikle hayata geçiriyoruz. Mobilya, endüstriyel mutfak, dekorasyon ve reklam ürünleri gibi çeşitli üretim hizmetleri sunuyoruz. Her detayı özenle işleyerek, estetik ve fonksiyonel çözümler sağlıyoruz.

Denetim & Danışmanlık

Projelerinizin her aşamasını titizlikle denetliyor ve en yüksek kalitede tamamlanmasını sağlıyoruz. Uzman danışmanlarımızla, projelerinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde ilerlemesi için size rehberlik ediyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz.

Hakkımızda

Gold Konsept ailesi olarak müşterilerimize danışmanlık, tasarım, proje ve inşa hizmetleri sağlıyoruz. İşin proje aşamasını belirledikten sonra, dekorasyon ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, kreatif işler, mobilya ve ekipman montajı dahil olmak üzere anahtar teslim olarak müşterilerimize kurumsal taahhüt işlerini üstleniyoruz. Dekorasyon, iç mimari veya dış mimari projeleri anahtar teslim oluşturma, iyileştirme ve dekorasyon çalışmaları uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

2012 Yılından bu yana faaliyet sürdürdüğümüz Mimari – Mühendislik Projelendirme, Danışmanlık, İnşaat Taahhüt ve Mümessillik alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz; Müşterilerimizi, çözüm ortağı olduğumuz işletmeleri ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden ve usta ekibimizle işimizi en doğru ve hızlı şekilde yapmaktır.

goldkonsept-com-global

Neden Biz?

Özenle tasarlanmış ve uygulanan mekanlar, kullanıcı deneyimini iyileştiren en önemli unsurlardan biridir. Gold Konsept, özgün tasarımları ve her mekana uygun çeşitli konsept uygulamalarıyla, müşterilerinin her zaman rahat ve huzurlu hissetmeleri için çalışmaktadır.

Genç ve dinamik bakış açısıyla mimarlık sektöründe gelişmeyi ve yükselmeyi başaran Gold Konsept, yalnızca mekanlarınızı değil, yaşamınızı tasarlar. Detaylara verdiğimiz önem ve üstün işçilikle rakiplerimizden ayrılmaktayız.

Özgün fikirler doğrultusunda yaşam alanlarınızı yenilemek ve konforlu, huzurlu sosyal alanlar yaratmak için daima hızlı ve değişen yeni tasarım trendlerini takip ediyoruz. Gold Konsept olarak, başarı çizgimizi daima yukarıda tutmaktayız.

Gold Konsept Mimarlık olarak, her detayı titizlikle işleyerek yaşam alanlarınıza yeni bir kimlik kazandırmak için çalışıyoruz. Deneyimli iç mimar kadromuzla hayallerinizi mimari tasarımlara dönüştürüyoruz. Başlıca hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

AVM Stand | Kiosk

Stand projelerinizi detaylı bir şekilde tasarlayıp 3D çizimlerle sunuyoruz. Onay sürecinden sonra, aşamasına geçiyoruz. Her aşamada estetik ve işlevselliği ön planda tutarak, benzersiz ve dikkat çekici standlar oluşturuyoruz.

Fast Food Dükkanı Konsepti

Markanızın kimliğini yansıtan özgün bir konsept oluşturuyoruz. Dükkan tasarımınızı detaylı 3D çizimlerle sunup onayınızı aldıktan sonra, üretim aşamasına geçiyoruz.Estetik ve işlevselliği ön planda tutarak, çekici ve verimli mekanlar yaratıyoruz.

kafe-restoran-konsepti-tasarim

Kafe & Restoran Konsepti

Gold Konsept olarak kafe ve restoran konseptlerinde markanızın kimliğini öne çıkaracak tasarımlar oluşturuyoruz. Mekanınızın atmosferini ve işlevselliğini en üst düzeye çıkaracak yaklaşımlarımız ile müşterilerinizi etkilemeyi hedefliyoruz.

maga-dekorasyon-gold-konsept

Mağaza Dekorasyonu

Tasarımlarımızda, işlevselliği ve estetiği birleştirerek, müşterilerinize görsel ve kullanıcı deneyimi açısından üst düzeyde bir atmosfer sunmayı hedefliyoruz. Mağazanızın alanını en etkili şekilde değerlendirirken, kalite ve özgünlüğü ön planda tutuyoruz.

Ev Dekorasyonu

Detaylı proje çizimleri yaparak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Sonrasında üretim aşamasına geçerek her detayı özenle işleyip yaşam alanlarınıza özgün bir dokunuş katıyoruz.

ofis-dekorasyon

Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonunda adım adım özenle çalışıyoruz. Detaylı projeler çiziyor, ardından üretim sürecine geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her evin özgünlüğünü ve kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutarak kaliteli ve estetik tasarımlar sunuyoruz

3D Projelendirme

Proje Çizimi

Dükkandan, kafeye, AVM standından, restorana kadar her detayı estetik markanıza özgün tasarımlar üretiyoruz.

Videoyu Oynat

Bize Ulaşın

Merkez Mahallesi Ayazma Yolu Cad. Papirus Plaza No:37 Kat:6/10, 34403 Kâğıthane/İstanbul

goldkonsept-global-logo

Teklif İsteyin!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İsim

As the Gold Konsept family, we embark hopefully on new projects, proud of our past accomplishments, and share in our clients’ excitement as we undertake the task of growing their brands.

© 2024 Gold Konsept All Rights Reserved.

İletişim | Contact