Hakkımızda

Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz!

Gold Konsept ailesi olarak müşterilerimize danışmanlık, tasarım, proje ve inşa hizmetleri sağlıyoruz. İşin proje aşamasını belirledikten sonra, dekorasyon ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, kreatif işler, mobilya ve ekipman montajı dahil olmak üzere anahtar teslim olarak müşterilerimize kurumsal taahhüt işlerini üstleniyoruz. Dekorasyon, iç mimari veya dış mimari projeleri anahtar teslim oluşturma, iyileştirme ve dekorasyon çalışmaları uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

2012 Yılından bu yana faaliyet sürdürdüğümüz Mimari – Mühendislik Projelendirme, Danışmanlık, İnşaat Taahhüt ve Mümessillik alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz; Müşterilerimizi, çözüm ortağı olduğumuz işletmeleri ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden ve usta ekibimizle işimizi en doğru ve hızlı şekilde yapmaktır.

Misyonumuz; yaptığımız işlerin sonucunda memnun kalan müşterilerimizdir. İhtiyaçlarına önem verdiğimiz, fikirlerini dinleyerek onlara yol gösterdiğimiz müşterilerimizi bir bir memnun ederek sektörde yükselmeyi hedefliyoruz. Onlara hızlı, işlevsel nitelikli projeler oluşturarak, uygulama süresi boyunca müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartma amacındayız.

Gold Konsept ailesi olarak geride bıraktığımız işlerin gururuyla yeni projelere umutla yola çıkıyor ve müşterilerimizin markalarını büyütmek adına üstlendiğimiz bu görevde onların heyecanına ortak oluyoruz. İç Mimari projeler, İç Mekan Dekorasyon ve Dış Mekan Dekorasyon başta olmak üzere müşterilerimizden kendi zanaatımızdan anılar biriktiriyoruz. Sizinle de Gold Konsept ailesi olarak bir anımız olmasını çok isteriz…

Mimari Tasarım Projelendirme

Mimari Tasarım mekanların, eşyaların ve bitkilerin vs… işlevsel algısına dayanarak çizilmesi tasarlanmasıdır.

Mimari tasarımın tekniksel ve algısal olarak uygun görünümü sağlamak gerekir. İç mekan tasarlamalarında misal olarak bir mobilyanın duvar dekorasyonlarıyla kombine olup bir bütünlüğü sağlaması gerekmektedir.

Gold Konsept olarak sizlere sunduğumuz mimari tasarım süreçlerinden bahsetmek isteriz.

  • Sizleri Dinleriz
  • 3 Boyut Sunumlar
  • Teknik Projelendirme

 

Sizleri Dinleriz

Gold Konsept olarak müşterilerimizin hayallerindeki fikirlerini tüm detayları ile dinler ve gerçekleştirmesini sağlarız.

İşletme açmak isteyebilirsiniz veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz, bizler tasarım sürecine girmeden önce tüm detayları ile bu bilgileri sizden almaktayız.

Bu süreçte ki işlemler sayesinde yapacağımız mekan tasarımlarının veya ürünlerinin tasarımlarını beğenmeme durum riskini azaltmış bulunur. Yıllardır bir çok projeyi teslim ederek müşteri memnuniyetini yüksek puanlarla bitirdik, her proje tasarımlarını müşterilerimizin beğenine sunduk.

3 Boyut Sunumlar

Sizi dinleme aşaması sürecimiz bittiğinde hayalinizdeki mekanı veya ürünü realistik görüntüler ile sizlere sunmaya çalışırız. 3 Boyut çizim tasarımlarının bir çok avantajı olacaktır. Gerek revizeler yapılarak iyi sonuca ulaşılacaktır.

3 Boyut sunlarda birden fazla çeşitlerimiz olabilir.

Resim olarak sunulması

Mekanın veya ürünlerinin realistik render görüntülerin her açıdan resimlerin sizlere sunulması olacaktır.

Video Sunumlar

Mekanın veya ürünlerinin 3d video realistik olarak kameranın içerden dışardan gezerek detaylı bir sunum tekniği ile hizmet verebiliriz.

VR Sunumlar

VR sunum günümüzde ve geleceğimizde önemli rolü olan bir sunum tekniğidir. İster VR gözlük ile ister cep telefonu, tablet, pc vs.. elektronik cihazlar ile izlenebilir.

Teknik Projelendirme

Bu aşamaya gelindiğinde tasarım süreci bitmiş teknik projelendirme aşamasına geçilmiştir. Teknik projeler mekanın veya ürünün üretilmesi ve uygulama açısından önemli bir unsurdur. Malzeme seçimleri teknik detayları baz alarak üretilirken aynı zamanda maliyet hesaplanması yapılır.

Üretim & Uygulama

Gold Konsept olarak yıllardır üretime önem vererek iş faaliyetlerimizi geliştirdik. Bir Aile gibi olan tecrübeli ve oturmuş bir ekibimizle üretim iş faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Neler Üretiyoruz

  • Mobilya
  • Endüstriyel Mutfak
  • Tabela & Reklam Ürünleri
  • Stand
  • Masa ve Sandalye

 

Mobilya Üretimi

Mekanın en önemli malzeme grubu olan mobilya dır. Mobilya üretimi geniş çaptadır. Mobilya ahşap üretimimizde dekorasyon malzemeleri, masa sandalye, stand, raf sistemleri vs.. ürünleri üreterek projeye bağlı uygulama sürecine geçilir.

Endüstriyel Mutfak

Gıda sektörün en önemli ürünleridir. Tecrübeli ekibimiz olarak endüstriyel mutfak üretimine önem verdik, ve bir çok projeyi teslim ettik. endüstriyel mutfak da örneğin; bir döner dükkanı, börekçi dükkanı, çiğköfteci, cafe, restaurant vs.. yapılan tezgahdaki ürünlerin kaliteli ve profesyonel mutfak sektörünü bilen bir ekip ile yapmaktayız.

Ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır.

Tabela & Reklam Ürünleri

Mekanın en önemli unsuru olan reklam alanıdır. Reklam ürünlerinin kaliteli konsepte uygun hoş tasarımlar ile kurumsal olmasını sağlarız. Bir mekanın dış cephesindeki tabela o mekanın yansımasıdır. Tabela tasarımı yapılırken üretime uygun ve kurumsal logoya markaya ve iç mekan konseptini tamamlayan bir ürün çıkarmaktayız.

Masa ve Sandalye

Bir çok malzemeden üretilen masa ve sandalye üretimimiz projeye uygun olarak modellenip üretebiliriz.

Denetim & Danışmanlık

Gold Konsept bir çok projeyi anahtar teslim ya da tasarımsal olarak teslim etmiştir. Denetim danışmanlıkta mekanın veya ürünün üretilirken hatasız ve uzun ömürlü kaliteli ürün olmasına dikkat etmekteyiz. Bizlerin denetiminde olacak ürünlerinin veya projelerinin daha hızlı ve sorunsuz çıkmasını sağlarız.

Ama bizler ile 2 şekilde çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Anahtar Teslim

Mekan veya ürün projenizi tüm sorumlukları Gold Konsept tarafından size teslim edilmesi.

Denetim & Danışmanlık

Mekan veya ürün projenizi sizin belirlediğiniz taşeron firmalar ile sadece denetimini ve danışmanlığını yapmaktayız. Bir projenin tasarımcısı kim ise o projenin tasarımcı mimar tarafından uygulanması daha sağlıklı, daha hızlı, daha kaliteli ve sorunsuz olacaktır.

Bize Ulaşın

Merkez Mahallesi Ayazma Yolu Cad. Papirus Plaza No:37 Kat:6/10, 34403 Kâğıthane/İstanbul

goldkonsept-global-logo

Teklif İsteyin!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İsim

As the Gold Konsept family, we embark hopefully on new projects, proud of our past accomplishments, and share in our clients’ excitement as we undertake the task of growing their brands.

© 2024 Gold Konsept All Rights Reserved.

İletişim | Contact