Daire İç Mekan Dekorasyon

Daire İç Mekan Dekorasyon sürecinizdeki en önemli adımlardan biri de hiç şüphesiz iç mekan ve uygulama tasarımıdır. Odalarınızın, oturma odanızın, mutfağınızın, banyonuzun yani zamanınızın çoğunu geçireceğiniz tüm iç mekanlarınızın dekorasyonu bir anlamda iç dünyanızın ve karakterinizin ayrılmaz bir devamı olacaktır.

Daire İç Mekan Dekorasyon Projemiz

Müşterimiz ham inşası tamamlanmış daire için tarafımıza salon, yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo dekorasyonu için başvurmuştur. Kendilerine danışmanlık yaparak ilk olarak mobilya seçimi, malzeme seçimi ve renk seçimi gibi sunumlar yapılmıştır. Ardından kendilerine üç boyutlu olarak (3D) daire dekorasyon ve konsepti proje halinde gönderilmiştir. Projenin onaylanmasının ardından daire'nin dekorasyon ve inşa süreci başlamıştır.

Uygulama aşamasında boya ekibimiz, elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz tesisat ekibimiz ve mobilya ekibimiz kendilerine verilen projelere bağlı kalarak daire iç dekorasyonunu tamamlamıştır. Oturma grupları, mutfak dolapları, yatak odası takımları, banyo fayans döşemesi, aydınlatmalar, perdeler gibi materyaller ekibimiz tarafından kurularak konut sahibine anahtar teslimini gerçekleştirmiştir.

Daire iç dekorasyon ve konsept belirleme süreci 1 hafta, anahtar teslim süreci ise 2 ay sürmüştür.

Diğer Projelerimizi İnceleyin