Mimarlık & Danışmanlık

Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapabiliriz?

Hizmetlerimiz

Markanızı büyütmek için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Gold Konsept ailesi olarak işletmenizi büyütmeniz için keşifler yapıyoruz. Faaliyet alanınıza uygun lokasyonda size mekan belirliyor ve A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İç mekan dekorasyon & dış mekan dekorasyon olmak üzere işletmenizi anahtar teslime hazır hale getiriyoruz.

Konsept Tasarım

İlk olarak firmanızın faaliyet alanına ve marka imajınıza göre konsept belirliyoruz. Örneğin Restoran, Cafe, Fırın, Döner Dükkanı, Pastane ve AVM içi stand sektöründe bulunan markanız için daha önce görülmemiş şık ve size özel iç ve dış mekan konsept tasarımı hazırlıyoruz.

İç Mekan Anahtar Teslim

Gold Konsept ile iç mekan anahtar teslim anlaşması yapmanız halinde iç mekan dekorasyonu için mimarımızın hazırlamış olduğu proje üzerinden gerekli ekipman ve malzeme tedariği sağlanır, ardından ekip oluşturularak mekanın iç dekorasyon inşasına başlanır.

Dış Mekan Anahtar Teslim

Gold Konsept ile dış mekan anahtar teslim anlaşması yapmanız halinde dış mekan dekorasyonu için mimarımızın hazırlamış olduğu proje üzerinden gerekli ekipman ve malzeme tedariği sağlanır, ardından ekip oluşturularak mekanın dış cephe inşasına başlanır.

kafe dükkan dekorasyon mimari dükkan konsept