Üretim & Uygulama

Üretim Planlama

Üretim & Uygulama

Gold Konsept olarak yıllardır üretime önem vererek iş faaliyetlerimizi geliştirdik. Bir Aile gibi olan tecrübeli ve oturmuş bir ekibimizle üretim iş faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Neler Üretiyoruz

  • Mobilya
  • Endüstriyel Mutfak
  • Tabela & Reklam Ürünleri
  • Stand
  • Masa ve Sandalye

Mobilya Üretimi

Mekanın en önemli malzeme grubu olan mobilya dır. Mobilya üretimi geniş çaptadır. Mobilya ahşap üretimimizde dekorasyon malzemeleri, masa sandalye, stand, raf sistemleri vs.. ürünleri üreterek projeye bağlı uygulama sürecine geçilir.

Endüstriyel Mutfak

Gıda sektörün en önemli ürünleridir. Tecrübeli ekibimiz olarak endüstriyel mutfak üretimine önem verdik, ve bir çok projeyi teslim ettik. endüstriyel mutfak da örneğin; bir döner dükkanı, börekçi dükkanı, çiğköfteci, cafe, restaurant vs.. yapılan tezgahdaki ürünlerin kaliteli ve profesyonel mutfak sektörünü bilen bir ekip ile yapmaktayız.

Ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır.

Tabela & Reklam Ürünleri

Mekanın en önemli unsuru olan reklam alanıdır. Reklam ürünlerinin kaliteli konsepte uygun hoş tasarımlar ile kurumsal olmasını sağlarız. Bir mekanın dış cephesindeki tabela o mekanın yansımasıdır. Tabela tasarımı yapılırken üretime uygun ve kurumsal logoya markaya ve iç mekan konseptini tamamlayan bir ürün çıkarmaktayız.

Masa ve Sandalye

Bir çok malzemeden üretilen masa ve sandalye üretimimiz projeye uygun olarak modellenip üretebiliriz.

Projelerimizi İnceleyin