anahtar teslim dükkan

Anahtar Teslim Dükkan

Anahtar Teslim Dükkan Nedir?

Bir dükkanın veya işletmenin iç ve dış inşası ve de dekorasyonu için tüm eksiklikleri giderilmiş ve tüm masraflar yapılmışsa, bu dükkana anahtar teslim bir dükkan denilebilir. Tüm masraflar yapılmışsa, tüm eksiklikler giderilmişse ve projeye uygun olarak dükkanın anahtarlarıyla işletmeye devredilir. Bu dükkanların işletmeye hazır olmaları da önemlidir. Mekandaki tüm işler, mimarlık şirketi tarafından yapılmalı ve alıcı anahtarı doğrudan alıp faaliyete başlayabilmelidir. Ne yazık ki, mevcut şartlarda her mimarlık şirketi anahtar teslimini önceden belirlenmiş olan tarihte yapamamaktadır. Ancak Gold Konsept şirketi tüm projelerini müşterilerine önceden ön gördüğü tarihte teslim etmiştir.

Anahtar teslim dükkanların faydaları nelerdir?

Pek çok farklı proje seçeneği vardır. Bazı alıcılar dünya çapında işletme açmak isterken, bazı şirketler yerel bölgelerde tercih ediyor. Bu tür anahtar teslim dükkan işlerinde süreç 1 haftadan 4 aya kadar değişebiliyor. Başka bir deyişle, firmaların istedikleri seçenekler projenin anahtar teslim süresini etkileyebiliyor. Mimarlık şirketleri genelde ilk olarak müşterilerine proje sunumu yaparlar. Projeler onaylanmasının ardından dükkanın inşaatına ve dekorasyonuna başlarlar. Tüm uygulamalar tamamlandıktan sonra müşteriye dükkanın anahtar teslimi yapılır. Anahtar tesliminin ardından müşteri dükkanında ticari faaliyete geçmeye hazırdır.

Dükkan için anahtar teslim tercihleri yapmak büyük faydalar sağlar. İlk olarak, dükkanın özelliklerini tam olarak anlamak çok daha kolaydır Bununla birlikte, dezavantajları da olabilir. Anahtar teslim tarihleri gecikebilir, projeye uygun inşa ve dekorasyon yapılmamış olabilir ve işletmeye teslim edilmiş ekipmanlarda sorun çıkabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için güvenilir ve referansları iyi olan bir mimarlık şirketi tercih etmek gerekir Anahtar teslim dükkanların maliyetleri 30.000₺ ile 3.000.000₺ arası değişkenlik gösterebilir.

Aslında, anahtar teslim dükkanlar çok daha hesaplıya gelmektedir. Sonuç olarak bir işletme kurmak istiyorsanız ve neyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız tüm işleri güvenilir bir mimarlık şirketine devredebilirsiniz. Bu sayede sonradan size sürpriz olabilecek, inşaat, dekorasyon, ekipman, işçilik ücretleri gibi ucu açık masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Projelerimizi İnceleyin