Mimari Tasarım Projelendirme

magaza iç mekan tasarımı

Mimari Tasarım Projelendirme

Mimari Tasarım mekanların, eşyaların ve bitkilerin vs... işlevsel algısına dayanarak çizilmesi tasarlanmasıdır.

Mimari tasarımın tekniksel ve algısal olarak uygun görünümü sağlamak gerekir. İç mekan tasarlamalarında misal olarak bir mobilyanın duvar dekorasyonlarıyla kombine olup bir bütünlüğü sağlaması gerekmektedir.

Gold Konsept olarak sizlere sunduğumuz mimari tasarım süreçlerinden bahsetmek isteriz.

  • Sizleri Dinleriz
  • 3 Boyut Sunumlar
  • Teknik Projelendirme

Sizleri Dinleriz

Gold Konsept olarak müşterilerimizin hayallerindeki fikirlerini tüm detayları ile dinler ve gerçekleştirmesini sağlarız.

İşletme açmak isteyebilirsiniz veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz, bizler tasarım sürecine girmeden önce tüm detayları ile bu bilgileri sizden almaktayız.

Bu süreçte ki işlemler sayesinde yapacağımız mekan tasarımlarının veya ürünlerinin tasarımlarını beğenmeme durum riskini azaltmış bulunur. Yıllardır bir çok projeyi teslim ederek müşteri memnuniyetini yüksek puanlarla bitirdik, her proje tasarımlarını müşterilerimizin beğenine sunduk.

3 Boyut Sunumlar

Sizi dinleme aşaması sürecimiz bittiğinde hayalinizdeki mekanı veya ürünü realistik görüntüler ile sizlere sunmaya çalışırız. 3 Boyut çizim tasarımlarının bir çok avantajı olacaktır. Gerek revizeler yapılarak iyi sonuca ulaşılacaktır.

3 Boyut sunlarda birden fazla çeşitlerimiz olabilir.

Resim olarak sunulması

Mekanın veya ürünlerinin realistik render görüntülerin her açıdan resimlerin sizlere sunulması olacaktır.

Video Sunumlar

Mekanın veya ürünlerinin 3d video realistik olarak kameranın içerden dışardan gezerek detaylı bir sunum tekniği ile hizmet verebiliriz.

VR Sunumlar

VR sunum günümüzde ve geleceğimizde önemli rolü olan bir sunum tekniğidir. İster VR gözlük ile ister cep telefonu, tablet, pc vs.. elektronik cihazlar ile izlenebilir.

Teknik Projelendirme

Bu aşamaya gelindiğinde tasarım süreci bitmiş teknik projelendirme aşamasına geçilmiştir. Teknik projeler mekanın veya ürünün üretilmesi ve uygulama açısından önemli bir unsurdur. Malzeme seçimleri teknik detayları baz alarak üretilirken aynı zamanda maliyet hesaplanması yapılır.

Projelerimizi İnceleyin