Börek Dükkanı Dekorasyonu

Börek Dükkanı Dekorasyonu

Mimari ekipman ve Börek Mutfaklarında tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile Börek Dükkanı imalatı yapmaktayız.

Börek Dükkanı Dekorasyonu Projemiz

Miss börekçilik firması tarafımıza yeni şubeler için A’dan Z’ye tüm konsept ve ekipmanları ile birlikte anahtar teslim anlaşması için başvurmuştur. Firmanın merkez yetkilileri tarafımıza yatırımcıları yönlendirerek konseptin yapılması istenen boş dükkanları en uygun şekilde müşteriye teslim etmek için anlaşma sağlamıştır. İlk olarak dükkanların mimarlarımız tarafından rölövesi çıkarıldı ve ardından üç boyutlu (3D) projesi firmanın konseptine uygun olarak yetkililere sunulmuştur. İç mekan ve dış mekan dekorasyon onay süreci tamamlandıktan sonra, imalata ve dükkanların inşasına başlanmıştır.

İlk olarak ham inşaat uygulaması gerçekleştirildi. Boya, badana, yer fayansları, kalebodur döşeme, alçıpan, asma tavan gibi konsepte uygun olarak temeller yapılandırılmıştır. Elektrik ekibi, soğuk hava deposu ekip ve ekipmanları, paslanmaz grupları ekip ve ekipmanları, inşaat ekibi, dış cephe kaplama ekibi, tabela ekibi, mobilya ekibi ve ekipmanları, klima ve havalandırma ekipleri oluşturularak Börek dükkanının inşa süreci hızlı bir şekilde başlatılmıştır. Bütün ekiplerimize yaptıkları iş kollarına göre ayrı ayrı mimari projeler teslim edilmiş ve genele uygun olarak Börek dükkanı inşası ham inşaat süreci bitiminde başlatılmıştır. Soğuk hava depoları kurulumu, tezgah bölümüne özel olarak paslanmaz grubu sistemi uygulamaları da tamamlanarak Börek dükkanının inşaat süreci tamamlanmıştır.

İç cephede son olarak işletmenin ihtiyacı olan tüm ekipmanlar (masa, sandalye, çatal, bıçak, peçete vb.) tarafımızca getirilmiştir. Dış cephede tente, tabela, dış giydirmeler gibi uygulamalarla dış mekan dekorasyonu tamamlanmıştır.

Miss Börekçilik firmasının şubelerine anahtar teslim süreci 1 hafta ile 25 gün arası değişiklik göstermiştir.

Diğer Projelerimizi İnceleyin