Cafe Dekorasyon Aksesuarları

Cafe Dekorasyon Aksesuarları

Kafe tasarımında aksesuarlar hem duvarlar için hem de kafenin çeşitli noktalarına yerleştirmek için kullanılabilir. Seçilen aksesuarların kafe konseptiyle uyumlu ve ilgi çekici olması da önemlidir. Özellikle insanların önünde fotoğraf çekilebileceği ve sembol haline gelebileceği aksesuarlar tercih edilmelidir.

Cafe Dekorasyon Projemiz

Şişli semtinde bulunan ve faaliyete geçmesi planlanan “Rabat Cafe” kafe firmamıza iç tasarım olarak başvurmuştur. İlk olarak lokasyonda bulunan boş dükkanın rölövesi mimarlarımız tarafından çıkarılmıştır. Ardından müşterimizin taleplerini dinleyerek olması istenilen konsepti iç tasarım ve dış tasarım olarak bilgisayar ortamında üç boyut (3D) projesini müşterimize sunduk. Müşterimizin oluşturulan üç boyutlu konseptin onaylamasından sonra, firmamız projeyi uygulama aşamasına geçmiştir.

Uygulama aşamasında elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz ve havalandırma ekibimiz kafenin inşasına başlamış olup, daha sonrasında çelik kondisyon sistemiyle alçıpan bölmeler, taş döşemeler ve asma tavan işlemleri yapılmıştır. İç dizayn konseptin görsel düzenlemeleriyle birlikte iç dekorasyon süreci tamamlanmıştır. Mutfak ekipmanları olarak soğutma ve bar sistemi uygulandı. Buna göre konsepte uygun mobilya uygulamaları gerçekleştirildi

Diğer Projelerimizi İnceleyin