Cafe Dizayn

Cafe Dizayn

Cafe dekorasyonda pek çok farklı fikir bulabilirsiniz. Cafenin kendi zevkiniz ve tarzınızla harmanladığınızda sizi yansıtan en güzel cafe tasarımına ulaşabilirsiniz. Örneğin en çok kullanılan ahşap dokuya sahip geometrik cafe tasarımı olabilir. Bir cafe tasarlarken ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz. Üçgen, kare gibi farklı geometrik şekillerde tasarlanmış objeleri tercih ettiğinizde cefa dekorasyonunda eşsiz bir noktaya ulaşabilirsiniz.

Cafe Projemiz

Sirkeci'de bulunan ve faaliyete geçmesi planlanan cafe 'nin iç tasarım ve dış tasarım olarak başvurmuştur. İlk olarak lokasyonda bulunan boş dükkanın rölövesi mimarlarımız tarafından çıkarılmıştır. Ardından müşterimizin taleplerini dinleyerek olması istenilen konsepti iç tasarım ve dış tasarım olarak bilgisayar ortamında üç boyut (3D) projesini müşterimize sunduk.

Müşterimizin oluşturulan üç boyutlu konseptin onaylamasından sonra, firmamız projeyi uygulama aşamasına geçmiştir.

Uygulama aşamasında elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz ve havalandırma ekibimiz kafenin inşasına başlamış olup, daha sonrasında çelik kondisyon sistemiyle alçıpan bölmeler, taş döşemeler ve asma tavan işlemleri yapılmıştır. İç dizayn konseptin görsel düzenlemeleriyle birlikte iç dekorasyon süreci tamamlanmıştır. Mutfak ekipmanları olarak soğutma ve bar sistemi uygulandı. Buna göre konsepte uygun mobilya uygulamaları gerçekleştirildi

Dış cephe olarak pergole ekibi ve cam ekibimiz dış mekan konsept uygulamasını gerçekleştirdi. Son olarak tabela montajı yapılarak müşterimize iç ve dış mekan konsept dekorasyonu tamamlanmış bir şekilde kafenin anahtarı teslim edilmiştir.

Diğer Projelerimizi İnceleyin