Cafe Dizayn

Cafe Dizayn

Kafeler şehir hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Bazen kutlamalar için tercih edilir, bazen sevdikleriyle vakit geçirmek için işe gittikleri, hatta yanlarına laptop alıp çalıştıkları bir yerdir. Müşteri mekan seçerken bunu bilmese bile tasarımda onun tercihleri geçerlidir. Kafe tasarlarken hem çalışanlar hem de müşteriler için en rahat, konforlu ve şık ortamı oluşturmalısınız. Çünkü her müşteri rahat ettiği bir yere dönecek ve burayı övecektir. Bu sadık müşteri tabanınızı artıracak ve ayrıca müşteri tabanınızı genişletecektir.

Cafe Projemiz

Çek cumhuriyeti'nde bulunan ve faaliyete geçmesi planlanan cafe 'nin iç tasarım ve dış tasarım olarak başvurmuştur. İlk olarak lokasyonda bulunan boş dükkanın rölövesi mimarlarımız tarafından çıkarılmıştır. Ardından müşterimizin taleplerini dinleyerek olması istenilen konsepti iç tasarım ve dış tasarım olarak bilgisayar ortamında üç boyut (3D) projesini müşterimize sunduk.

Müşterimizin oluşturulan üç boyutlu konseptin onaylamasından sonra, firmamız projeyi uygulama aşamasına geçmiştir.

Uygulama aşamasında elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz ve havalandırma ekibimiz kafenin inşasına başlamış olup, daha sonrasında çelik kondisyon sistemiyle alçıpan bölmeler, taş döşemeler ve asma tavan işlemleri yapılmıştır. İç dizayn konseptin görsel düzenlemeleriyle birlikte iç dekorasyon süreci tamamlanmıştır. Mutfak ekipmanları olarak soğutma ve bar sistemi uygulandı. Buna göre konsepte uygun mobilya uygulamaları gerçekleştirildi

Dış cephe olarak pergole ekibi ve cam ekibimiz dış mekan konsept uygulamasını gerçekleştirdi. Son olarak tabela montajı yapılarak müşterimize iç ve dış mekan konsept dekorasyonu tamamlanmış bir şekilde kafenin anahtarı teslim edilmiştir.

Diğer Projelerimizi İnceleyin