Çiğköfte AVM Standı

Çiğköfte AVM Standı

Türkiye’de ve Dünya çapında yüzlerce şubesi olan ve franchising sistemiyle çalışan “Çiğköftem” firması bizimle birçok iş yapmış bir markadır. Firma AVM stand yapımı için şirketimizi tercih etmiştir. İlk olarak firma yetkililerine AVM stand projesi üç boyutlu (3D) olarak sunulmuştur. Projenin içinde standın konsepte uygun malzeme seçimleri, soğutucu dolaplar ve mobilya dekorasyonu firma yetkililerinin onaylaması ile birlikte imalat süreci başlamıştır.

Ardından AVM yetkilileri ile firma yetkilileri arasında anlaşma sağlanmış ve AVM standı için uygun bir konum belirlenmiştir. İmalat sürecine kurduğumuz usta ekibmiz ile birlikte AVM standartlarına uygun malzemeler kullanılarak başlanmıştır. AVM standının iç dekorasyonunda çelik kondisyon üzerine mobilya ve 304 paslanmaz grubu kullanılmıştır.

AVM standının dış dekorasyonunda kompozit malzeme kullanılmıştır. Standın gıda saklama bölmesinde ise T.C. Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak camekan kaplama yapılmıştır.

AVM stand çalışmalarımız iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılmaktadır. Buna göre kullanılan dekorasyon malzemeleri değişkenlik göstermektedir. AVM stand projelerimizin tamamlanma süreci 30 gündür.

Diğer Projelerimizi İnceleyin