Mimarlık & Danışmanlık

Kafe Dekorasyon

Kafe Konsept Dekorasyon

  • fullslide6
  • fullslide8
  • fullslide8
  • fullslide8
  • fullslide8
  • fullslide8

Kafe Konsept Dekorasyon

Proje:İç mekan konsept, dekorasyon
Tarih:Mayıs, 2016

Kafe Dekorasyon

Kafe Dekorasyon, İç mekan konsept, dekorasyon, üç boyutlu kafe tasarım, anahtar teslim

Kafe Dekorasyon

Başakşehir semtinde bulunan ve faaliyete geçmesi planlanan “Coffe Art” kafe firmamıza iç tasarım ve dış tasarım olarak başvurmuştur. İlk olarak lokasyonda bulunan boş dükkanın rölövesi mimarlarımız tarafından çıkarılmıştır. Ardından müşterimizin taleplerini dinleyerek olması istenilen konsepti iç tasarım ve dış tasarım olarak bilgisayar ortamında üç boyut (3D) projesini müşterimize sunduk. Müşterimizin oluşturulan üç boyutlu konseptin onaylamasından sonra, firmamız projeyi uygulama aşamasına geçmiştir.

Uygulama aşamasında elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz ve havalandırma ekibimiz kafenin inşasına başlamış olup, daha sonrasında çelik kondisyon sistemiyle alçıpan bölmeler, taş döşemeler ve asma tavan işlemleri yapılmıştır. İç dizayn konseptin görsel düzenlemeleriyle birlikte iç dekorasyon süreci tamamlanmıştır. Mutfak ekipmanları olarak soğutma ve bar sistemi uygulandı. Buna göre konsepte uygun mobilya uygulamaları gerçekleştirildi

Dış cephe olarak pergole ekibi ve cam ekibimiz dış mekan konsept uygulamasını gerçekleştirdi. Son olarak tabela montajı yapılarak müşterimize iç ve dış mekan konsept dekorasyonu tamamlanmış bir şekilde kafenin anahtarı teslim edilmiştir.

Müşterimizin iç ve dış mekan konseptinin proje süresi 1 hafta, uygulama süresi yaklaşık 3 ay zaman zarfında tamamlanmıştır.

Cafe Dekorasyon

Cafe Dekorasyon