Ofis İç Mekan Dekorasyon

Ofisler, modern iş dünyasında önemli bir yer tutmaktadır. Küresel çağla birlikte yaygınlaşan, iş yapış biçimlerinin kökten değiştiği ofisler, bir şirketin neredeyse tüm işlerinin yapıldığı yerler olarak öne çıkıyor.

Firmaların müşterileri ve tedarikçileri ile iletişim kurdukları yerler olma özelliği de taşıyan ofisler, marka imajının tanımlanmasına büyük katkı sağlamaktadır. Bu nedenle ofisler oluşturulacak marka imajına göre tasarlanmalıdır.

Ofis İç Mekan Dekorasyon Projemiz

İstanbul’da bulunan “Tuna Hukuk Bürosu” tarafımıza ofis konsepti belirleme ve dekorasyon için başvurmuştur. Gold Konsept olarak firma yetkililerine danışmanlık sağlayarak renk seçimi, mobilya seçimi ve dekoratif materyaller üzerinde sunumlar gerçekleştirildi. Ardından firmaya üç boyutlu (3D) olarak proje gönderilmiş ve projenin onaylanmasından sonra ofis dekorasyon uygulama aşaması başlamıştır.

Ofisin uygulama aşamasında yer zemine lamine parke, asma tavan ve gizli aydınlatma, yağlı boya uygulaması ve ahşap kaplamalar gerçekleştirilmiştir. Ofis hukuk bürosu olduğundan ofis dekorasyonunda soğuk renkler tercih edilmiştir.

Son olarak bir kısmı kendi imalatımız olan ve bir kısmı da sipariş verilerek tedarik edilen koltuk, masa, sandalye, aydınlatma, ofis gereçleri, stor perde ve diğer dekoratif malzemelerin kurulumu yapılarak ofis dekorasyonu tamamlanmıştır.

Diğer Projelerimizi İnceleyin