Pastane Dekorasyonu

Pastane Dekorasyonu

Pastaneler diğer ev eşyalarından çok daha avantajlı olabilir. Ürünlerinizi önünüzde sergilemeniz ortamı oldukça iştah açıcı hale getirecektir. Pastane Dekorasyonunu modern şekerleme dekorasyon fikirleri ile yola çıkmadan önce hangi alanda iyi olduğunuzu seçmeniz sizin için daha kolay olacaktır.

Pastane Dekorasyonu Projemiz

Azerbaycan’ın Bakü şehrinde bulunan bir Pastane şirketi tarafımıza pastane içi dekorasyon ve konsept belirleme için başvurmuştur. İlk olarak mimarlarımız tarafından dükkanın rölövesi alınmıştır ve dükkanın konsept tasarımı yetkililere üç boyutlu (3D) proje şeklinde gönderilmiştir. Tasarım projesinin onaylanmasının ardından ekip kurularak Bakü şehrine inşa süreci için gidilmiştir.

Gold Konsept bünyesinde kurduğumuz ekipler; inşaat ekibi, havalandırma ekibi, elektrik ekibi ve mobilya ekibi olmuştur. Pastane yetkilileri butik ve otantik bir konsept tercih ettiklerinden mekanın iç dekorasyonunda otantik mobilya konsepti tercih edilmiştir. Firma konseptine uygun olarak duvarlara beton üzerine eskitme taşlar döşenmiştir. Tavan için otantik lambri ahşap kaplanmış ve aydınlatmalar firmaya özel üretilmiştir.

İstanbul’da üretilen tezgah, koltuk takımları, masa, sandalye, lamba gibi malzemeler Bakü’ye nakledilmiş ve montajı tamamlanmıştır. Pastane içi dekorasyon imalat süreci 20 gün sürmüş olup, anahtar teslim süreci 2 ay gibi bir zaman zarfında tamamlanmıştır.

Diğer Projelerimizi İnceleyin