Mimarlık & Danışmanlık

Restoran Dekorasyon

Restoran iç mekan dekorasyon

  • fullslide6
  • fullslide8
  • fullslide8

Ofis Dekorasyon

Proje:Restoran Dekorasyon
Tarih:Nisan, 2016

Restoran iç mekan dekorasyon

Restoran dekorasyon, İç mekan konsept, dekorasyon, üç boyutlu Restoran tasarım, anahtar teslim

Restoran Dekorasyon

Romanya’da bulunan ve faaliyete geçmesi planlanan “Club de Mâncare” restoran firmamıza iç tasarım ve dış tasarım olarak başvurmuştur. İlk olarak Romanya’da bulunan boş dükkanın rölövesi mimarlarımız tarafından çıkarılmıştır. Ardından müşterimizin talepleri dikkate alınarak konsept, iç tasarım ve dış tasarım şeklinde üç boyutlu (3D) olarak yetkililere gönderilmiştir. Yetkililerin oluşturulan üç boyutlu konsepti onaylamasından sonra, firmamız projeyi uygulama aşamasına geçmiştir.

Uygulama aşamasında inşaat ekibimiz, elektrik ekibimiz ve havalandırma ekibimiz restoranın inşası için Romanya’ya gönderilmiştir. İstanbul’da mobilyalar, masalar, sandalyeler, koltuk takımları, aydınlatma, havalandırma ve dekoratif diğer malzemeler üretilmiş ve montajı için nakliye edilmiştir.

Süreç içerisinde ilk olarak inşaat ekibimiz elektrik, havalandırma ve klima sistemini tamamlamıştır. Daha sonrasında zemine parke uygulaması, tavan alçı kaplama, duvarlara taş döşeme ve dekoratif boyama uygulamaları sırasıyla tamamlanmıştır. İç mekan dekorasyonunda son olarak İstanbul’dan nakledilen malzemelerin kurulumu ve konumlandırılması tamamlanmıştır.

Dış cephe ekibimiz pergola, tabela ve camekan uygulamalarıyla dış mekan konsept uygulamasını tamamlayarak restoranın anahtar teslim süreci bitmiştir.

Müşterimizin iç ve dış mekan konseptinin proje süresi bir hafta, uygulama süresi yaklaşık 3 ay zaman zarfında tamamlanmıştır.

Restoran Dekorasyon Anahtar Teslim