Tavuk Döner Dükkanı

Tavuk Döner Dükkanı

Tavuk Döner Dükkanı tasarım araştırması yapan ve döner satarken hizmet verecekleri işyeri için ideal bir görünüm ve his isteyen kişiler, yemek konusunda verilecek hizmet için iç tasarımın çok önemli olduğunu bilmelidir. Çünkü Tavuk Döner Dükkanı öncelikle iç mekanlarıyla dikkat çekiyor ve bu sayede müşteriler hangi restoranı tercih edeceklerine karar veriyor.

Tavuk Döner Dükkanı Projemiz

Tavuk Döner konsepti olarak oluşturduğumuz bu projede müşterimizin bayilik vermesi için bir marka oluşumuna göre tasarımı oluşturduk. Hem ekonomik hem görünüşü güzel bir proje olmasını istedik. Bu konsept ile kendisi franchise verebilecek ve web sitesine ve haber portallarında kullanabilecekti. Projeyi teslim ettik kendisi şube açmak için çalışmaları sürdürmektedir.

Tavuk döner dükkanının konseptini çıkarırken ekibimizin döner konusunda tecrübesi sayesinde, kullanılacak mutfak bölümünün döner ustalarının rahat edebileceği şekilde tasarladık. Proje bitiminde tüm mutfak, soğutma, yemek grubu dahil liste oluşturduk 200 den fazla materyal bulunan tavuk döner dükkanının listesini müşterimize teslim ettik.

Diğer Projelerimizi İnceleyin