Villa İç Mekan Dizayn

Villa İç Mekan Dizayn sürecinizdeki en önemli adımlardan biri de hiç şüphesiz iç mekan ve uygulama tasarımıdır. Odalarınızın, oturma odanızın, mutfağınızın, banyonuzun yani zamanınızın çoğunu geçireceğiniz tüm iç mekanlarınızın dekorasyonu bir anlamda iç dünyanızın ve karakterinizin ayrılmaz bir devamı olacaktır.

Villa Projemiz

Müşterimiz ham inşası tamamlanmış villası için tarafımıza salon, yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo dekorasyonu için başvurmuştur. Kendilerine danışmanlık yaparak ilk olarak mobilya seçimi, malzeme seçimi ve renk seçimi gibi sunumlar yapılmıştır. Ardından kendilerine üç boyutlu olarak (3D) villa dekorasyon ve konsepti proje halinde gönderilmiştir. Projenin onaylanmasının ardından villanın dekorasyon ve inşa süreci başlamıştır.

Uygulama aşamasında boya ekibimiz, elektrik ekibimiz, doğal gaz ekibimiz tesisat ekibimiz ve mobilya ekibimiz kendilerine verilen projelere bağlı kalarak villanın iç dekorasyonunu tamamlamıştır. Oturma grupları, mutfak dolapları, yatak odası takımları, banyo fayans döşemesi, aydınlatmalar, perdeler gibi materyaller ekibimiz tarafından kurularak villa sahibine anahtar teslimini gerçekleştirmiştir.

Villanın iç dekorasyon ve konsept belirleme süreci 1 hafta, anahtar teslim süreci ise 3 ay sürmüştür.

Diğer Projelerimizi İnceleyin